KLIPS KLIPY BIUROWE SPINACZE KLIPSY

KLIPY BIUROWE 12SZT 19MM

Indeks katalogowy: KAT06937

  • Dostępne ( 141 szt. )
  • Dostawa: od 25,00 zł (Przesyłka kurierska - wycena indywidualna)
1,85 zł brutto / szt. 1,50 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

KLIPY BIUROWE KLIP BIUROWY KLIPSY SPINACZ ZESTAW

NIEZBĘDNE PRZY DOKUMENTACH
Klipsy biurowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród firm biurowych, ale również wśród klientów prywatnych.
Metalowe klipsy do papieru i nie tylko, odporne na odkształcenia, galwanizowane, idealne do spinania dokumentów w biurze i równie często używane w gospodarstwie domowym.

MUST HAVE W KAŻDYM BIURZE
Klipsy biurowe do papieru doskonale sprawdzą się jako tymczasowe rozwiązanie w zakresie zebrania w całość dokumentacji, jak i w przypadku długotrwałej potrzeby spięcia arkuszy.

WYKORZYSTAJ JE W KUCHNI
Jeśli nie posiadamy specjalnych zapięć to torebek, możemy z powodzeniem zamknąć i zabezpieczyć wszelkie opakowania, które otwarliśmy. Bez tego artykuły spożywcze mogłyby się zepsuć, wysuszyć lub zwietrzeć.

PRAKTYCZNE I UNIWERSALNE
Klipsy biurowe zakończone czarnym plastikiem. Wykonane ze stali nierdzewnej. Cechują się dużą sprężystością. Sprawdzą się w utrzymaniu porządku w biurowych sprawach, a także przytrzymywaniu papieru do desek rysunkowych.

Z E S T A W Z A W I E R A:
Klipsy
Ilość: 12szt.
Kolor: czarny

KAT06937
Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska - wycena indywidualna : od 25,00 zł